Przygotowanie do druku i wykonanie druku gazety samorządowej "Kurier Ziemi Przysuskiej"

Klwów, 30.12.2014 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

1.   Zamawiający:   GMINA KLWÓW

Z siedzibą:

Urząd Gminy Klwów

Ul. Opoczyńska 35

26-415 Klwów

zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn.:

Przygotowanie do druku i wykonanie druku gazety samorządowej „Kurier Ziemi Przysuskiej"

2.   Przedmiot zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest:

przygotowanie do druku (wykonanie projektu, obróbka i retusz fotografii do druku, redakcja, opracowanie graficzne, konsultacje, korekta, montaż elektroniczny), wykonanie druku i dostarczenie gazety samorządowej „Kurier Ziemi Przysuskiej" do siedziby Zamawiającego. Zamówienie dotyczy dwunastu  numerów gazety w ciągu roku (wydanie w miesiącu styczniu, lutym, marcu, kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu , wrześniu , październiku, listopadzie i grudniu).

Parametry druku dla każdego wydania:

Format gazety: A3, Ilość stron: 16 strony, Ilość zdjęć 35 zdjęć (+/- 5 zdjęć), Okładka: miękka, Ulepszony papier gazetowy gramatura min. 52 g/m2 (ISO 536), Kolorystyka: całość 4+4, Wydanie cztero lub pięciokolumnowe, Druk dwustronny, , Okładka musi zawierać tytuł gazety oraz numer gazety.

Nakład jednego wydania 4 000 egzemplarzy. Łącznie 48 000 egzemplarzy.

Wykonawca ma obowiązek bieżącej współpracy z osobą wyznaczoną ze strony Zamawiającego w celu należytej realizacji zamówienia.

Wykonawca przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie dotyczące wykonanej gazety w dniu dostarczenia jej Zamawiającemu w zakresie utrwalania, zwielokrotniania i obrotu.

3.   Termin realizacji zamówienia: Realizacja zadania nastąpi od dnia zawarcia Umowy do dnia 10 grudnia 2015 roku z podziałem na następujące wydania, w tym:

9 nr do 12 stycznia 2015 , 10 nr do 10 lutego 2015, 11 nr do 10 marca 2015, 12 nr do 10 kwietnia 2015, 13 nr do 10 maja 2015, 14 nr do dnia 10 czerwca 2015 roku, 15 nr do dnia 10 lipca 2015 roku, 16 nr do dnia 10 sierpnia 2015 roku, 17 nr do dnia 10 września 2015 roku, 18 nr do dnia 10 października 2015 roku,19 nr do dnia 10 listopada 2015 roku, 20 nr do dnia 10 grudnia 201 roku.

Wykonawca przygotuje projekt graficzny gazety, który następnie przedstawi Zamawiającemu do akceptacji w wersji elektronicznej w terminie 4 dni roboczych od przekazania niezbędnego materiału. Zamawiający dokona akceptacji lub zgłosi uwagi do projektu w terminie 1 dnia roboczych od dnia doręczenia projektu. W przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego uwag do projektu Wykonawca w terminie 1 dnia roboczego przedstawi (w wersji elektronicznej) poprawiony projekt, uwzględniający uwagi Zamawiającego. Zamawiający zatwierdzi skorygowany projekt publikacji w ciągu 1 dnia roboczego.

Wszystkie materiały niezbędne do przygotowania wydania gazety Zamawiający przekaże Wykonawcy w formie elektronicznej (tekst w plikach *.doc natomiast zdjęcia w plikach *.jpg) w terminie do 3 – go dnia każdego miesiąca

Płatności będą dokonywane częściowo po dostarczeniu Zamawiającemu nakładu każdego wydania.

4. Termin związania oferta: 30 dni

5. Kryteria wyboru oferty: Najniższa cena brutto za realizację zamówienia, spełniającego wszystkie wymagania zawarte w niniejszym Zapytaniu ofertowym.

6. Sposób przygotowania oferty: ofertę należy sporządzić w języku polskim, w formie pisemnej, na maszynie, na komputerze, nieścieralnym atramentem, umieścić w zabezpieczonej kopercie i opisanej w następujący sposób: nazwa i adres zamawiającego, nazwa i adres wykonawcy, z adnotacją dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. Przygotowanie do druku i wykonanie druku gazety samorządowej „Kurier Ziemi Przysuskiej"

Nie otwierać przed 7 stycznia 2015 roku, przed godziną 11.00.

7. Miejsce i termin złożenia ofert: ofertę należy złożyć do dnia 7 stycznia 2015 roku, do godziny 10.30 w sekretariacie Zamawiającego, 26-415 Klwów, ul. Opoczyńska 35, pokój nr 5, 1 piętro.

8. Do oferty należy załączyć:

- formularz ofertowy sporządzony według załączonego wzoru,

- aktualny dokument rejestrowy lub inny dokument gdzie wskazano osoby uprawnione do reprezentacji firmy. Jeżeli ofertę składa pełnomocnik wykonawcy to do oferty musi być załączone pełnomocnictwo jednoznacznie wskazujące na uprawnienie do złożenia oferty lub złożenia oferty i podpisania umowy, udzielone przez osoby wymienione w dokumencie rejestrowym. Kopia pełnomocnictwa powinna być potwierdzona za zgodność przez udzielającego pełnomocnictwa lub poświadczona notarialnie.